אימובילייזר לרכב

  • לא מצליח להניע את הרכב?
  • זקוק לשירות תיקון אימובילייזר?
  • מחפש איש מקצוע יעיל ומהימן?

מברק המהיר מספק שירות של תיקון ושכפול אימובילייזר שיאפשר לך להניע את הרכב שלך ללא קושי. שירות זמין, יעיל ומקצועי ושירות עד בית הלקוח.

>> למה לבחור בנו? לחץ ליתרונות השירות
>> כמה עולה פורץ מנעולים? לחץ לפרטים


תפקידו של אימובילייזר לרכב         

אימובילייזר ברכב נקרא גם משבת מנוע או מדומם מנוע והוא חלק ממערכת חשמלית אשר מותקנת ברכב ומדוממת את המנוע בכדי למנוע גניבה. כאשר מכבים את המנוע המערכת מתחילה לפעול, ובכדי להניע שוב את הרכב יש להפסיק את פעולתה. אימובילייזר מקורי מותקן בפס הייצור של הרכב, ובכך הוא שונה ממכשור חשמלי אחר המותקן בהנחיית חברות הביטוח השונות לאחר רכישת הרכב. אימובילייזר לרכב הינו בעם צ'יפ חשמלי אשר מוכנס לתוך פלסטיק המצוי בסמוך למפתח הרכב. מערכת הרכב יודעת לזהות את הצ'יפ באמצעות אנטנה פנימית אשר נמצאת בסמוך למתג ההצתה של הרכב.


שכפול אימובילייזר


עם התקנת אימובילייזר מקורי בדגמי המכוניות השונים הגיע גם צורך בשירות שכפול מפתח לרכב עם אימובילייזר. שכפול אימובילייזר מאפשר ייצור של מפתח נוסף בעל צ'יפ זהה לצ'יפ המצוי ברכב. בעזרת הטכנולוגיה של שכפול אימובילייזר ניתן לשכפל כמה מפתחות נוספים אשר באמצעותם ניתן יהיה להניע את הרכב. בפועל כל מפתח לרכב ניתן לשכפול, ולכן מנעולנים מחזיקים ברשותם טכנולוגיה שתאפשר שכפול אימובילייזר לרכב.


תיקון אימובילייזר

אימובילייזר הינו צ'יפ אלקטרוני חשמלי וכמו מוצרים טכנולוגיים אחרים נוטה הוא גם להתקלקל מעת לעת. ברשותנו הידע, הניסיון והאמצעים לבצע תיקון אימובילייזר מכל סוג. כל שעליך לעשות הוא ליצור איתנו קשר ואנו נוכל להגיע עד אליך הביתה ולבצע בעבורך תיקון אימובילייזר.


ניטרול אימובילייזר

מרבית חברות הביטוח דורשות מבעלי הרכב התקנת אימובילייזר על מנת שיסכימו לבטח את הרכב. על מנת לאשר פעילותו של אימובילייזר יש להקיש את הקוד הסודי, ורק אז ניתן להניע את הרכב באמצעות המפתח. לעיתים יש צורך בשירות של נטרול אימובילייזר והוא נדרש במקרים הבאים: אם מקלידים קוד שגוי באימובילייזר במשך מספר ניסיונות האימובילייזר יכנס למצב של השהיה, ולא ניתן יהיה להניע את הרכב עד לסיום ההשהיה. מקרה נוסף הינו באם המחשב של הרכב אינו מצליח לזהות את הקוד שהוקש באימובילייזר, ולכן הרכב אינו מניע. במקרה כזה יש צורך בתיקון אימובילייזר על ידי מנעולן מקצועי.


ניסיון מקצועי רב


חשוב לדעת כי על מנת לבצע תיקון אימובילייזר או שכפול אימובילייזר יש צורך בידע מקצועי בתחום הרכב ומנגנוני החשמל של הרכב. ידע זה אינו מצוי בידי כל המנעולנים, ולכן חשוב מאוד לבחור מנעולן המתמחה בתחום זה. ברק המהיר כולל צוות של מנעולנים בכירים ומנוסים בכל הנוגע לתיקון מערכות נעילה של רכבים לרבות תיקונים של אימובילייזר ושכפול אימובילייזר לפי הצורך. צור עמנו קשר לקלת הצעת מחיר סופר משתלמת.
צריך מנעולן? התקשר עכשיו לברק: 054-9317995✔ תוך 15 דקות אצלך

✔ 100% אמינות ומחיר הוגן!
✔ מנעולן באישור המשטרה
פריצת כל סוגי המנעולים

תמיד עם חיוך!


התקשר עכשיו:
054-9317995

פורץ מנעולים מחיר


מנעולן מומלץ

נחמה
תודה לך ברק על שירות נפלא מהיר, יעיל ובמחיר הוגן לכל הדעות. הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוך! יישר כח!!


פורץ מנעולים מומלץ

אליהו
ממליץ בחום על ברק המהיר. שירות מהיר ומהימן ואני סומך עליו יפה מאד - מוכשרים וזריזים!


פורץ דלתות מומלץ

דליה
ממליצה על ברק המהיר שהגיע תוך 10 דקות. נתן שירות מהיר, אדיב, ומקצועי. מכל הלב אני ממליצה עליו!


צפה עכשיו בכל ההמלצותצריך מנעולן?

התקשר עכשיו!
054-9317995